Sklepy, jakie są i z czym są, każdy widzi. ASG sklep są to po prostu sklepy sportowe, ale z czym no to już inna bajka. Nigdy w życiu nie widziałem tak oryginalnego sklepu, jest to raj dla faceta dużego małego, grubego czy chudego to bez znaczenie na pewno każdego faceta coś w tym sklepie zainteresuje. A panie na pewno nie będą się nudziły.

Czym jest sklep ASG i co to znaczy to ASG?

 

Sklepy, jakie są i z czym są, każdy widzi. ASG sklep są to po prostu sklepy sportowe, ale z czym no to już inna bajka

Najpierw rozwińmy skrót ASG to po prostu Air soft gun, chodzi tutaj to pistolety na kulki, takie profesjonalne, a nie zabawki… sklep ASG  to taki sklep odpowiedni dla ludzi uprawiających Airsoft, czyli ASG, ale nie tylko, bo jeżeli lubisz piesze wycieczki albo biwakowanie to i dla ciebie coś tam się znajdzie.

Co znajdę w takim sklepie?

Wszystko, czego potrzebujesz na strzelanki i wiele więcej no bo zobaczmy:

  • Repliki ASG
  • Odzież militarną (kurtki, spodnie kamizelki itp.)
  • Buty
  • Amunicja, czyli kulki kompozytowe
  • Okulary ochronne
  • Oraz masę innych akcesoriów.

Taki sklep oferuje jeszcze inny asortyment, bardzo często w sklepie ASG kupisz namiot, śpiwór, karimatę czy zestaw survivalowy albo zestawy M.R.E. Bywało, że i wędkarze mogli znaleźć tam coś dla siebie znaleźć.

Dla kogo Sklepy ASG ?

 

Dobrodziejstwo, jakie niosą ze sobą sklepy ASG, jest nieocenione takie sklepy są świetne wchodzisz i masz, to co cie interesuje

Jeżeli lubisz spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu, to jest to sklep dla ciebie nieistotne czy łowisz ryby chodzić na grzyby, czy biegasz na strzelankach. Dobre wyposażenie jest podstawą, wygodne nieprzemakające buty w lesie czy ,, nad wodą ” są bardzo ważne tak samo, jak dobra kurtka i spodnie, które wygodnie kupisz w jednym sklepie. Sklep ASG jest praktycznie dla każdego, bo i starszy pan kupi tutaj kozik na grzyby i młody chłopak swoją pierwszą replikę ASG a kto wie może i jakaś koleżanka nigdy nie wiadomo, kogo do takiego sklepu akurat los pokieruje.

Czy potrzebujemy takich sklepów?

Oczywiście, że tak cała społeczność ASG, Wędkarzy, Biwakowiczów oraz masa innych osób może tutaj w spokoju i wygodnie kupić to, czego potrzebują. Dodatkowo możliwość wzięcia czegoś do ręki przed zakupem jest naprawdę pomocna i nie oceniona, mam na myśli sklepy stacjonarne oczywiście. Wprawdzie w internecie nie ma takiej możliwości, ale to nic. Naprawdę dobrze, że są takie sklepy i nie jesteśmy zdani tylko i wyłącznie na ryneczek ( odzież głównie niskiej jakości) czy portale aukcyjne z niewiadomego pochodzenia replikami o wątpliwej jakości wykonania oraz spasowania.

Podsumowując

Dobrodziejstwo, jakie niosą ze sobą sklepy ASG, jest nieocenione takie sklepy są świetne wchodzisz i masz, to co cie interesuje. Bez znaczenie tak naprawdę czym się interesujesz, bo jeżeli spędzasz czas na zewnątrz aktywnie, to na pewno coś sobie kupisz choć by tylko bandanę, ale kupisz, bo tam każdy coś dla siebie znajdzie.